صنایع بسته بندی

کارتن بسته بندی:
شرکت پارسی پک  تولید کننده  کارتن بسته بندی با بهترین کیفیت در عرضهای مختلف و با فلوتهای A / B / C می باشد که قابلیت تولید ورق های ۳لا و ۵لا را دارا می باشد.
بسته بندی یکی از عناصر اصلی و تاثیرگذار برای فروش بهتر مواد غذایی است.  همچنین ضامن کیفیت ماده غذایی‌هم خواهد بود. فرقی‌هم نمی‌کند که آن ماده غذایی مسیر بسیاری را برای حمل طی کند و یا اینکه سریعا به دست مشتری برسد، در هر دو صورت بسته‌بندی آن مهم است و می‌تواند باعث مقبولیت و یا عدم مقبولیت کالا نزد مشتری گردد.
امروزه علاوه بر کیفیت، ظاهر و جذابیت بسته‌های مواد غذایی‌هم بسیار مهم است. زیرا هر روز روش‌های جدیدی در بسته بندی مواد غذایی روبرو می‌شویم. یا باید خودمان را با آن تغییرات منطبق کنیم و با استانداردهای جهانی هماهنگ باشیم. و یا در غیر این صورت از صحنه رقابت حذف خواهیم شد.
هنگامی که بسته‌‌های مواد غذایی شما از کارخانه و محل تولد به سمت فروشگاه‌ها برده می‌شوند، مشخص نیست چه اتفاقی برای‌آنها می‌افتد. آیا سالم به فروشگاه می‌رسند یا نه … اما کاری که شما باید انجام دهید این است که طوری‌آنها را بسته‌بندی نمایید که سالم به مقصد برسند و اتفاقی برای محتویات بسته‌بندی‌آنها نیفتد. در قدم اول بهتر است با یک کارشناس صحبت نمایید تا بهترین جنس و طرح را برای کالای تولیدی شما تعیین نماید.
بعد از این که بهترین طرح را برای کالای خود انتخاب کردید، می‌بایستی نام تجاری خود را به طرز حرفه ای روی کارتن بیندازید تا نشان‌دهنده  شعار کسب و کار شما باشد. توجه داشته باشید یکی از مشخصه‌های اصلی یک بسته‌بندی خوب برای مواد غذایی این مورد است که بتواند آن بسته را تا مدت زمان معینی تازه نگه دارد.
شرکت پارسی پک  سابقه ای طولانی در عرضه کارتن های بسته بندی در داخل و خارج از کشور دارد .برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۵۰۲۷۳۳۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 

درب شورت نک:
به منظور کاهش وزن و در  راستای بهبود کیفیت و همچنین پائین آمدن قیمت تمام شده بسته بندی محصولات آشامیدنی و غذایی در بطری ها در تمامی مصارف ، خصوصاً در صنعت روغن های خوراکی ، آب معدنی و آشامیدنی و سایر موارد همگام با پیشرفت های روز دنیا استفاده از درب شورت نک  درهمه کشورها رو به افزایش است.
                                                                                                     
درب ظروف مواد غذایی:
مزایای استفاده از این درب :
  • سبک بودن
  • گاز بندی و آب بندی کامل
  • کیفیت مناسب و مطلوب
  • بسته و باز شدن سریع و آسان
  • قیمت به صرفه
  • قابلیت استفاده در انواع خطوط پر کن و درب بند در تمامی کارخانجات
  • امکان تولید در انواع رنگ های مورد نیاز