روتاری

دستگاه پرکن روتاری

این دستگاه مناسب برای پر کردن مایعات رقیق بدون گاز از قبیل روغن ، آب ، آب میوه ، دوغ ، عرقیات و … در بطریهای پت و شیشه ای می باشد. سیستم پر کردن از نوع ثقلی می باشد. نازلهای دستگاه به گونه ای طراحی شده است که با فشار مستقیم ظرف باز شده و در صورت نبود ظرف نازل باز نمی شود.
کلیه قطعاتی که با محصول در تماس هستند از جنس استنلس استیل ۳۱۶ و قسمتهای ظاهری دستگاه از استنلس استیل ۳۰۴ ساخته شده است. دستگاه کاملا اتوماتیک بوده و مجهز به کنترل الکترونیکی ( اینورتر ) می باشد. کلیه لوازم برقی ، الکترونیکی ، بادی ( پنوماتیک ) استفاده شده روی این دستگاه از مارک های معروف در بازار می باشند.

 

دستگاه پرکن روتاری مایعات

دستگاه پرکن برای پرکردن مایعات رقیق مانند دوغ، آب معدنی ، آبمیوه، عرقیات ،آب باطری و …. در انواع بطری های پت مناسب می باشد .در این مدل بطریها توسط اپراتور در گلویی های که روی صفحه روتاری دستگاه قرار دارد ،گذاشته می شود وبا چرخش صفحه عملیات پرکردن ،درب گذاری و دربندی به صورت تمام اتوماتیک انجام می گیرد .، دارای اینورتور جهت تنظیم سرعت، قابلیت طراحی وساخت در مدلهای ۸-۱۲-۱۶ نازله، عدم نیاز به تنظیم دستگاه برای بطری های مختلف پط ، دارای دنده بیرون انداز جهت هدایت بطری بر روی نوارنقاله، شست وشوی آسان نازلها با سیستم تمام اتوماتیک CIP ، دارای سیستم قطع خودکار دستگاه در صورت افت فشار باد.

نمایش فیلم